Madecor – studio usług dekoratorskich

Referencje

Leśny Dwór w Szczecinku

Firma MaDecor jest naszym partnerem w usługach weselnych w zakresie kompleksowych dekoracji sali.

Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie z wykonania powierzonych firmie zadań.

Szczególnie ważnym aspektem we współpracy z firmą MaDecor jest bardzo duża elastyczność, otwartość oraz zrozumienie potrzeb naszych i naszych klientów.

Dekoracje zawsze wykonane są z dużą dbałością o szczegóły, sala w dniu wesela wygląda  pięknie i za każdym razem wyjątkowo.
Z pełnym zaufaniem rekomendujemy firmę  jako rzetelnego partnera, przede wszystkim za fachowość, która połączona jest z osobistym zaangażowaniem
we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby klientów.
To wszystko stanowi doskonałą wizytówkę firmy.

Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez firmę MaDecor, które w dużym stopniu przyczyniają się do stale rosnącej atrakcyjności naszego obiektu.

Dom Kolejarza w Szczecinku

Mamy przyjemność poinformować, że firma MADECOR jest od wielu lat odpowiedzialna za wystrój sali w Domu Kolejarza na wszelkiego rodzaju eventy, z ogromną przewagą dekoracji weselnych. Tu fantazja par młodych bywa nieograniczona, ale dzięki świetnemu kontaktowi, elastyczności i otwartości, zawsze udaje się zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Współpracując z Domem Kolejarza,  MADECOR  udowodnił, że jest sprawdzoną, rzetelną i godną zaufania firmą. Dbałość o szczegóły , nowatorskie pomyły, duża estetyka, dobry kontakt. Zasługuje w pełni na rekomendacje jako profesjonalny i najlepszy w regionie usługodawca w branży dekoratorskiej.

Myśląc o dalszym rozwoju Domu Kolejarza i zwiększeniu konkurencyjności, nawiązaliśmy stałą współpracę z firmą MADECOR, co było właściwą decyzją, podnoszącą jakość i kompleksowość naszych usług, o czym świadczy coraz szersze grono zadowolonych klientów.

Dom nad Jeziorem w Silnowie

Polecamy MADECOR jako sprawdzoną, profesjonalną, najlepszą firmę w regionie w zakresie usług dekoratorskich.

Od momentu nawiązania współpracy, wszystkie dekoracje wykonane u nas, zawsze  były na najwyższym poziomie, realizowane sprawnie i we współpracy z załogą. Zawsze spotykały się z uznaniem klientów i  sprawiały że sala wyglądała zjawiskowo.  MaDecor w pełni realizuje podjęte zlecenia  z absolutnym zaangażowaniem. Niewątpliwym atutem firmy jest dobry kontakt z klientem oraz duża ilość nowych pomysłów, przez co każda dekoracja jest inna.

Ogromne doświadczenie sprawia, że z czystym sumieniem przekazujemy naszych klientów w ręce profesjonalistów z firmy MaDecor, będąc przekonanym, że końcowy efekt zawsze będzie zadowalający.

Dbając o najwyższą jakość naszych usług, stawiany na współpracę z najlepszymi,  dlatego rekomendujemy firmę MaDecor –  studio usług dekoratorskich.

Hotel Resiedence w Szczecinku

Od wielu lat współpracujemy z firmą MADECOR przy organizacji przyjęć weselnych, dużych eventów i kameralnych imprez okolicznościowych. Wielokrotnie mieliśmy okazje przekonać się o wysokim poziomie świadczonych usług, zarówno w zakresie bardzo dobrej jakości, terminowości, jak również kreatywności
i doradztwa najlepszej formy dekoracji. Atuty te zdecydowały o stałej współpracy z MADECOR.

Hotel Pojezierze w Szczecinku

Pragniemy zarekomendować  firmę dekoratorską MaDecor. Pragniemy nadmienić, że z firmą MaDecor współpracujemy od prawie 10 lat i współpraca ta układa się nader pomyślnie. Firmę MaDecor cenimy za profesjonalizm, wysoki poziom artystyczny przygotowywanych projektów, szybkość świadczonych usług, konkurencyjne ceny oraz fachową i miłą obsługę. Jesteśmy przekonani, że firma MaDecor w pełni odpowiada wysokim standardom branży dekoratorskiej.

Hotel Oskar w Szczecinku

Z pełną odpowiedzialnością polecamy Madecor jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług dekoratorskich. Od momentu nawiązania współpracy zlecenia były realizowane sprawnie i solidnie. Standardy obowiązujące w firmie w pełni spełniają nasze oczekiwania oraz klientów Hotelu Oskar.

Hotel VIKI w Szczecinku

Polecamy współpracę z firmą Madecor- studio usług dekoratorskich, której profesjonalnie wykonane dekoracje, elastyczność i umiejętność dialogu pozwalają wyróżnić Madecor z grona innych firm z branży dekoratorskiej.

Dekoracje są zawsze na wysokim poziomie estetycznym, które w harmonii w nowoczesnymi wnętrzami tworzą wspaniałą oprawę każdej uroczystości.

 

 

 

Dom Biesiadny w Szczecinku

Polecamy firmę dekoratorską MADECOR do współpracy przy organizacji wesela. Wykonywane dekoracje zawsze są przemyślane i pięknie komponują się z wnętrzem sali. O wysokiej jakości projektów przygotowanych przez MADECOR świadczy każdorazowe zadowolenie naszych klientów.

Ewelina Frankowska
szczecinek

Pięknie wykonane dekoracje, które sprawiły, że sala weselna zyskała urok:) widać było, że Państwo włożyli mnóstwo starań i serca, by stworzyć nastrój i klimat, jaki chcieliśmy, by towarzyszył w trakcie wesela. Serdecznie polecam i z pełną odpowiedzialnością uważam, że jest to solidna firma!

Anna Grzesińska

Przemku! Chcieliśmy Ci baaaaardzo podziękować za bajkową dekorację sali weselnej oraz kościoła. Z czystym sumieniem możemy polecić każdemu Twoje usługi..Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i nowatorskie pomysły- na to mogą liczyć przyszli nowożeńcy. Jeszcze raz ogromne dzięki, również za doping przy próbie do pierwszego tańca..

Piotr Wilczyński

Wszystkim gorąco polecamy firmę MaDecor. Przemek wysłuchał naszych propozycji i fachowo doradził. Dzięki temu spełnił nasze oczekiwania. Dekoracja sali weselnej, którą wykonał była taka, jaką sobie wymarzyliśmy. Wszystko było dopracowane w najmniejszym szczególe. Jeszcze raz dziękujemy

Anna Węglarz

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Sala weselna wyglądała bajecznie,a goście byli oczarowani dekoracja . Życze każdej przyszłej parze takiego dekoratora

Agnieszka i Zbyszek

Gorące podziękowania za zorganizowanie wspaniałego wesela. Pełen profesjonalizm -jesteśmy zachwyceni wspaniałą obsługą, dbałością o klienta. MaDecor dba o każdy szczegół, rewelacja. Serdecznie polecamy! A dekoracja kościoła – marzenie …tym bardziej ,że był biały dywan

Magda Przybylska

Dekoracje na najwyższym poziomie, idealne kompozycje i super podejście do klienta 🙂 Polecam!

Klaudia Paszyń
szczecinek

   Pełen profesjonalizm !!! Gorąco polecam. Nasze wesele dzięki dekoracji było jak z bajki. Gdy tylko goście weszli na sale rozległo się wielkie „łaaaał” 🙂 🙂 Także i my byliśmy pod wrażeniem. Pozdrawiamy Paula i Dawid

Anna Kotowska – Zimmer

Dziękujemy za przepiękną dekorację sali i kościoła. Wszyscy goście byli zachwyceni, szczególnie dekoracją za Parą Młodą i kwiatami. Doskonała współpraca i świetny gust sprawiają, że szczerze polecamy każdemu!

Damian Cembrowski
szczecinek

Wykonywane dekoracje na bardzo wysokim poziomie, propozycje i pomysly bardzo oryginalne, najlepsze w Szczecinku ( spotkałem sie przed ślubem z kilkoma firmami i MaDecor jest o kilka poziomow nad konkurencja ). Gorąco polecam.