Madecor – studio usług dekoratorskich

Dekoracje

O dekoracjach

 

Ślub to jedno z najpiękniejszych wydarzeń w życiu każdego, dlatego tak ważne jest zadbanie o wyjątkową oprawę całej uroczystości. Dobrze przygotowana dekoracja sprawi, że sala na ten jeden dzień będzie wyglądała wyjątkowo i zjawiskowo. Zrobi ogromne wrażenie przy pierwszym kontakcie gości z salą
i pozostawi wspomnienie elegancji i blasku.

Wybór stylu dekoracji oraz kolorystyki nie może być przypadkowy. Powinien być dopasowany do charakteru sali i kościoła. Być spójny z otoczeniem
i odzwierciedlać usposobienie Pary Młodej. Dlatego spośród wielu stylów, takich jak glamour, vintage, rustykalny, klasyczny, minimalistyczny czy nowoczesny, warto wybrać ten jeden najlepiej pasujący .

Jeśli wiecie już jak ma wyglądać  ta wymarzona dekoracja, to dobrze trafiliście…Przygotujemy wszystko w oparciu o Państwa propozycje i gusta, oczywiście starając się jak najlepiej doradzić, bazując na naszym ogromnym doświadczeniu.

Jeśli nie potraficie sami zdecydować o wyborze wystroju, to jesteście we właściwym miejscu…Zaproponujemy  styl dekoracji, dobierzemy najlepszą kolorystykę, przygotujemy projekt poparty zdjęciami  z naszej bogatej galerii.

Poniżej znajdziecie Państwo przykładowe zdjęcia prezentujące nasze prace, które być może pomogą w podjęciu decyzji.